Hakkımızda

ARMONİ PET EVCİL HAYVAN ÜRÜNLERİ İTH.İHR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Deneyimli kadromuz ve tecrübemizle pet sektöründe sizler için en iyi hizmeti sağlamak için burdayız.

Müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiş firmamız sektöründe en çok tercih edilen lider tedarikçi firması olma hedefine, personel, bilgi teknolojileri ve ekipman yatırımlarıyla, sektörün ihtiyaçlarına yönelik doğru, çağdaş ve yenilikçi çözümler üreterek  gerçekçi ve kararlı bir şekilde devam etmektedir.

Müşterilerimiz rut düzeni ile belirlenmiş periyotlarda satış ekiplerimizce düzenli olarak ziyaret edilmekte ve alınan siparişler sevkiyat araçlarımız ile müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

 

Vizyonumuz:
Evcil hayvan sektöründe, gerek sektörün ihtiyaçlarına yönelik gerekse de yenilikçi ürünlerin müşterilerimize hizmet odaklı sunumu ile Türkiye’nin pet sektöründe marka bilinirliği en yüksek ve en çok tercih edilen satış ve dağıtım şirketi olmaya devam etmek.
 
Misyonumuz:
Sektörde bulunduğumuz konumun gereksinimleri ve beklentileri doğrultusunda gelişimi ve yenilenmeyi ilke edinmiş, her müşterimize en yüksek kalitede hizmet sunarak, uzun vadeli ilişkiler inşa ediyor ve kurulan bu bağı, her geçen gün daha da güçlendirecek adımlar atmaya devam ediyoruz.

 

E-BÜLTEN ! YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et